Розвиваючі ігри для дівчаток

игры для девочек

Найбільш відомими комп'ютерними іграми є Lineage, Warcraft і всілякі стрілялки та вбивалки, де героями виступають монстри і всяка нечисть, йдуть нескінченні кровопролиття і захоплення замків. Подібні ігри найбільше подобаються хлопчикам, але не подобаються дівчатам. Але нарешті почали з'являтися нешкідливі ігри для дівчаток онлайн.

На першому місці знаходиться мейк ап. Кого тільки не одягають наші дівчатка: наречених, знаменитостей, а до одягу як правило йде біжутерія. Дані ігри можуть розвинути у дівчат смак, ось посилання на гарний материал http://javabox.net/72501-vybiraem-horoshie-sovremennye-detskie-igry.html. Вони навчаються вибирати кольори, фасони суконь і стають справжніми стилістами, але потім намилувавшись на добре вдягнених персонажів, хочеться нових вражень від гри. Більшу увагу дівчат може залучити перспектива перетворитися на власницю мережі готелів, ресторанів, магазинів одягу і т. п. Часто у цих ігор є передісторія, наприклад, героїні в спадок дістається старенький магазин (закусочна, ательє, готель) і героїня працює з клієнтами.

Що цікаво, гра на швидкість, на кожному етапі вона стає все складніше, будуть даватися різні бонуси, ці бонуси дозволяють розширити бізнес. Сьогодні легко знайти ігри для дівчат безкоштовно, серед них багато стратегій. Більшість з них складають фермерські ігри, в яких необхідно поливати, боротися з шкідниками, виводити нові сорти, а ігрові гроші витрачати на розвиток ферми. Є ігри, де все це робиться на час, а є онлайн-ігри, де ви зможете дарувати один одному подарунки і отримувати задоволення від гри і красот своїх садів. І справді, найцікавіша категорія для дівчаток – симулятори, тому що у них з'являється унікальна можливість завести вихованця. Такими можуть бути не тільки кішечки і динозаври, але і акваріумні рибки або пінгвіни. Різноманітність домашніх улюбленців здивує кого завгодно. Але найцікавіше, коли твій персонаж — така ж дівчина, для неї ви зможете вибирати вбрання і навіть характер, розставити в ньому меблі, а потім її можливо відправити в школу, а як підросте – працювати. Подібні ігри зможуть захопити дівчат не на один день.

Сучасні діти

Сучасні дівчатка відрізняються від попередніх поколінь, багато ігор у них пов'язані з сучасною комп'ютерною технікою та гаджетами. Багато з них сьогодні захоплені он-лайн іграми, за якими вони просиджують годинами. Однак, в гармонійному розвитку дівчинки мають бути різні ігри.

Важливо, щоб батьки в цьому віці суворо контролювали, у що грають дівчатка 11 років, особливо якщо це стосується он-лайн ігор і комп'ютерних розваг. Насамперед, під контролем має бути зміст ігор і спілкування і листування, якщо вони в грі маються на увазі.

Часто під виглядом дитячих ігор такому віці просуваються досить жорстокі або агресивні, азартні ігри, що вимагають оплати. Є також ігри з елементами 18+, які в цьому віці дівчинці зовсім не за віком. Тому, варто цікавитися тим, у що грає ваша дочка.

Другий момент для ігри для дівчаток 11 років це тривалість сидіння за комп'ютером або з телефоном, планшетом. Ігри подібного роду збуджують нервову систему безліччю мерехтливих крапок, яскравих фарб і напружують зір. Тому, подібні розваги повинні бути обмежені за часом. Допустимі гри не більше 30-45 хвилин безперервно.

Добавить комментарий

Добавить

Комментарии

Нет комментариев


Другие статьи рубрики
Самые популярные
Самые комментируемые
Реклама

Войти

при помощи учетной записи на сайте Счастье

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!